Kas tai?

„Swincar” –  tai elektrinis visaeigis, kurio revoliucinė konstrukcija veikia švytuoklės principu, todėl „Swincar“ įveikdamas  kliūtis pranoks jūsų vaizduotę!

Pamirškite gatves ir kelius. Jums jų nebereikia. Su „Swincar“ iš naujo atraskite laisvalaikį miškuose, kalvose, pievose ir paplūdimiuose. „Swincar“ yra elektrinis, todėl net kelias valandas galėsite mėgautis ramiais gamtos  garsais bei vėju tyliai ir be žalos aplinkai.

Nepriklausoma „Swincar“ važiuoklė veikia kaip mechaninio voro kojos. Grioviai, suarti laukai, statūs šlaitai, nuvirtę medžiai, smėlynai ir akmenys įveikiami be pastangų. Fizikos dėsniai ir švytuoklinė konstrukcija pasirūpins, kad vairuotojas nuolat liktų horizaontalioje padėtyje, nepaisant šlaitų, kuriuos įveikia.  

Norite daugiau azarto? Įveikdamas posūkius „Swincar“ visaeigis vairuotojui suteikia tiek pat gerų emocijų kaip važiuojant  motociklu. Vis dėlto, nepriklausoma pakaba ir individualiais varikliais varomi ratai užtikrins stabilumą ir saugias pramogas.

Be jokios abejonės, „Swincar“ skirtas pramogoms ir laisvalaikiui. Tačiau priedų pasirinkimas visaeigį pavers nepakeičiama transporto priemone miškininkams, medžiotojams, ūkininkams ar judėjimo negalią turintiems žmonėms.

„Swincar“ sukurtas po 8 metų atkaklių ieškojimų, bemiegių naktų ir džiaugsmingų „voila!”. Registruokitės bandomajam nemokamam važiavimui ir atraskite nepatirtų emocijų  erdves.

 

„Swincar” techniniai duomenys:

Svoris be vairuotojo: 140  kg.
Išmatavimai: Ilgis – 1,95 m; plotis – 1,40 m ; aukštis – 1,30 m.
Variklis: 4 nepriklausomi elektros varikliai kiekvienam ratui
Bendra variklių galia - 4 kW (5,6 AG)
Maksimalus greitis - 30 km/val.
Baterija: Ličio jonų, talpa 4 kWh.
Vienos įkrovos pakanka 4 val. nepertraukiamo važiavimo su 1000 metrų pakilimu
Baterijų įkrovimo laikas –  2 val.
Rėmas - pagamintas iš ekstruduoto aliuminio ir plieno, panaudojant anglies pluoštą.